Tumblr Connect (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: more
my: ပို၍

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Exists
my: ရှိပြီးသား

en: Unable to create
my: ဖန်တီးတည်ဆောက်၍ မရပါ။
