Tumblr Connect (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: more
pt: mais

en: Number of items
pt: Número de itens

en: read more
pt: leia mais

en: Configuration
pt: Configurações

en: Basic
pt: Básico

en: Exists
pt: Existe

en: Save Changes
pt: Salvar alterações

en: Unable to create
pt: Não foi possível criar
