Tumblr Connect (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: more
ru: ещё

en: Number of items
ru: Количество пунктов

en: read more
ru: подробнее

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Basic
ru: Основное

en: Exists
ru: Существует

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Unable to create
ru: Невозможно создать
