Tumblr Connect (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: more
sk: viac

en: read more
sk: čítať ďalej

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Basic
sk: Základné

en: Exists
sk: Existuje
