Tumblr Connect (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: more
ar: المزيد

en: read more
ar: اقرأ المزيد

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Basic
ar: الأساسي

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات
