Tumblr Connect (7.x-1.6) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: more
es: más

en: Number of items
es: Cantidad

en: read more
es: leer más

en: Configuration
es: Configuración

en: Basic
es: Básico

en: Exists
es: Existe

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: Unable to create
es: No se ha podido crear
