Tumblr Connect (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: more
lv: vairāk

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Basic
lv: Pamata

en: Exists
lv: Pastāv

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas
