Tumblr Connect (7.x-1.6) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: more
no: mer

en: Number of items
no: Antall enheter

en: read more
no: les mer

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Basic
no: Grunnleggende

en: Exists
no: Eksisterer

en: Save Changes
no: Lagre endringer

en: Unable to create
no: Ute av stand til å opprette
