Tumblr Connect (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: more
pt: mais

en: read more
pt: ler mais

en: Configuration
pt: Configuração

en: Basic
pt: Básico

en: Exists
pt: Existe
