Tumblr Connect (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: more
fi: lisää

en: Number of items
fi: Kohteiden määrä

en: read more
fi: lue lisää

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Exists
fi: On olemassa

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Unable to create
fi: Luonti epäonnistui
