Tumblr Connect (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: more
ne: धेरै

en: read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Basic
ne: सामान्य

en: Exists
ne: बिध्यमान छ

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्
