Tundra: Drupal Framework Theme (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Preview
ar: عاين

en: Help
ar: المساعدة

en: Text color
ar: لون النص

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Base color
ar: اللون الأساسي

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية
