Tundra Framework Theme (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: footer
bg: подложка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: header
bg: заглавка

en: Preview
bg: Преглед

en: Help
bg: Помощ

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Base color
bg: Основен цвят
