Tundra Framework Theme (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: footer
ca: peu

en: Yes
ca: Sí

en: header
ca: capçalera

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: Text color
ca: Color del text

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Unpublished
ca: No publicat

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Base color
ca: Color base

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Secondary menu
ca: Menú secundari

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
