Tundra Framework Theme (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: footer
el: υποσέλιδο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: header
el: κεφαλίδα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Base color
el: Βασικό χρώμα

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
