Tundra Framework Theme (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: footer
es: pie

en: Yes
es: Sí

en: header
es: encabezado

en: Preview
es: Vista previa

en: Help
es: Ayuda

en: Text color
es: Color del texto

en: Link color
es: Color del enlace

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: by
es: por

en: Base color
es: Color base

en: Sidebar first
es: Barra lateral primero

en: Secondary menu
es: Menú secundario

en: Sidebar second
es: Barra lateral segunda
