Tundra Framework Theme (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य  पृष्ठ

en: Content
hi: अंतर्वस्तु

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Help
hi: मदद

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Base color
hi: मूल रंग
