Tundra: Drupal Framework Theme (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: footer
it: messaggio a piè di pagina

en: Yes
it: Si

en: header
it: intestazione

en: Preview
it: Anteprima

en: Help
it: Aiuto

en: Text color
it: Colore testo

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Base color
it: Colore di base

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
