Tundra Framework Theme (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Preview
ne: पूर्वदृश्य

en: Help
ne: सहायता
