Tundra Framework Theme (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: footer
pl: stopka

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: header
pl: nagłówek

en: Preview
pl: Podgląd

en: Help
pl: Pomoc

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Unpublished
pl: Anuluj publikację

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Base color
pl: Kolor podstawowy

en: Sidebar first
pl: Pierwszy pasek boczny

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Sidebar second
pl: Drugi pasek boczny
