Tundra Framework Theme (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conţinut

en: footer
ro: subsol

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Help
ro: Ajutor

en: Text color
ro: Culoare text

en: Link color
ro: Culoare link

en: Skip to main content
ro: Mergi la conţinutul principal

en: Base color
ro: Culoare de bază

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar
