Tundra Framework Theme (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: footer
sq: fundi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: header
sq: kreu

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Base color
sq: Ngjyra bazë
