Tundra Framework Theme (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Content
th: เนื้อหา

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Preview
th: แสดงตัวอย่าง

en: Help
th: ช่วยเหลือ
