Tundra: Drupal Framework Theme (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: footer
tr: dipnot

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: header
tr: başlık

en: Preview
tr: Önizleme

en: Help
tr: Yardım

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Base color
tr: Temel renk

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
