Tundra: Drupal Framework Theme (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Home
bs: Početna

en: content
bs: sadržaj

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Help
bs: Pomoć

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Link color
bs: Boja linka

en: Base color
bs: Bazna boja
