Tundra: Drupal Framework Theme (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: content
fi: sisältö

en: footer
fi: alatunniste

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: header
fi: ylätunniste

en: Help
fi: Ohje

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Base color
fi: Pohjaväri

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
