Tundra: Drupal Framework Theme (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Pangunahing pahina

en: content
fil: nilalaman

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: header
fil: ulunan

en: Help
fil: Tulong
