Tundra: Drupal Framework Theme (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: content
mn: агуулга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Help
mn: Тусламж

en: Text color
mn: Текстний өнгө
