Tundra: Drupal Framework Theme (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Home
nn: Heim

en: content
nn: innhald

en: footer
nn: Botntekst

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: header
nn: Topptekst

en: Help
nn: Hjelp

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Base color
nn: Grunnfarge

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
