Tundra (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Help
cy: Cymorth

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Random
cy: Ar hap

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: Base color
cy: Lliw sylfaenol
