Tundra (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: footer
ku: بەرپێ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: header
ku: سەرینە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Base color
ku: ڕەنگی بنچینە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
