Tundra (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: footer
sl: noga

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: header
sl: glava

en: Help
sl: Pomoč

en: Text color
sl: Barva besedila
