Tundra (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Fade
vi: Mờ

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Background image
vi: Ảnh nền

en: click
vi: nhấn

en: Base color
vi: Màu chủ đạo

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
