Tundra (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: footer
it: messaggio a piè di pagina

en: Yes
it: Sì

en: header
it: intestazione

en: Help
it: Aiuto

en: Text color
it: Colore del testo

en: Random
it: Casuale

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Pause on hover
it: Pausa al passaggio del mouse

en: Base color
it: Colore di base

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
