Tundra (7.x-1.0-beta4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: footer
mr: तळ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Help
mr: मदत

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Random
mr: अननुक्रमाने

en: Base color
mr: मूळ रंग
