Tundra (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: footer
sv: sidfot

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: header
sv: sidhuvud

en: Help
sv: Hjälp

en: Text color
sv: Textfärg

en: Random
sv: Slumpvis

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Fade
sv: Tona

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Base color
sv: Grundfärg

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
