Tundra (7.x-1.0-beta5) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: footer
ast: pie

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: header
ast: cabecera

en: Help
ast: Aida

en: Text color
ast: Color del testu

en: Link color
ast: Color del enllaz
