Tundra (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: footer
el: υποσέλιδο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: header
el: κεφαλίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Random
el: Τυχαία

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Base color
el: Βασικό χρώμα

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
