Tundra (7.x-1.0-beta5) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Content
et: Sisu

en: footer
et: jalus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: header
et: päis

en: Help
et: Abi

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Random
et: Juhuslik

en: Link color
et: Lingi värvus

en: fade
et: hajuv

en: Base color
et: Baasvärvus

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
