Tundra (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Content
gl: Contido

en: footer
gl: pé

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: header
gl: cabeceira

en: Help
gl: Axuda

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Random
gl: Aleatorio

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Base color
gl: Cor base

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
