Tundra (7.x-1.0-beta5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: footer
gu: ફૂટર

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ
