Tundra (7.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: footer
hr: podnožje

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: header
hr: zaglavlje

en: Help
hr: Pomoć

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Random
hr: Nasumično

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Base color
hr: Temeljna boja

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
