Tundra (7.x-1.0-beta5) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Content
jv: Konten

en: footer
jv: bilah suku

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: header
jv: irahan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Fade
jv: Bureng

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Base color
jv: Warna dasar

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
