Tundra (7.x-1.0-beta5) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
