Tundra (7.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Help
mn: Тусламж

en: Text color
mn: Текстний өнгө
