Tundra (7.x-1.0-beta5) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: footer
nl: voet

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: header
nl: kop

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Random
nl: Willekeurig

en: Delay
nl: Vertraging

en: Fade
nl: Vervaag

en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Timeout
nl: Time-out

en: fade
nl: vervagen

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: Base color
nl: Basiskleur

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
