Tundra (7.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: footer
ro: subsol

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Help
ro: Ajutor

en: Text color
ro: Culoare text

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Link color
ro: Culoare link

en: Base color
ro: Culoare de bază

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi
