Tundra (7.x-1.0-beta5) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: footer
ug: بەت ئاسىتى

en: header
ug: باش

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Random
ug: ئىختىيارىي
