Tundra (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Help
bs: Pomoć

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Link color
bs: Boja linka

en: Base color
bs: Bazna boja
