Tundra (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Content
da: Indhold

en: footer
da: sidefod

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: header
da: sidehovede

en: Help
da: Hjælp

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Random
da: Tilfældig

en: Link color
da: Linkfarve

en: Base color
da: Grundfarve

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
